Horoskop skorpion – jaki jest naprawdę jeden z najmniej lubianych znaków zodiaku?

Jak wskazuje niemal każdy horoskop skorpion jest znakiem, który łączy w sobie wierność i dużą wrażliwość. Często jednak podkreśla się jego skrajny indywidualizm a nawet złośliwość. Sprawdź, jak jest naprawdę!
horoskop skorpion

Skorpion to ósmy z kolei znak zodiaku. Słońce znajduje się w nim od 23 października do 22 listopada. Nie da się ukryć, że skorpiony na ogół nie mają dobrej sławy. Dużo mówi się o tym, że osoby urodzone mają trudne charaktery i ciężko z nimi współpracować. Indywidualizm, wrażliwość i skupienie na sobie faktycznie mogą z przeszkadzać w porozumieniu. Skorpion ma jednak wiele pozytywnych cech, na których warto się skupić.

Jaki charakter ma zodiakalny skorpion?

Osoba urodzona pod znakiem skorpiona cechuje się indywidualizmem i pewną nieufnością w stosunku do innych. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie. Skorpiony są bardzo odważne i śmiało dążą do celu. Porażki są im niestraszne, szybko się po nich regenerują i dalej idą przed siebie.

Skorpion w relacjach z innymi ludźmi

Skorpiony nie są najłatwiejszymi kompanami. Bardzo często są osoby o dwóch naturach. Potrafią być wrażliwe i bardzo empatyczne, po to, aby po chwili zmienić się w nieprzystępnych a nawet złośliwych cyników. W swoich kręgach słyną z ciętego poczucia humoru i bolesnej szczerości.

Ich podejście do innych raczej nie przysparza im tłumu przyjaciół. Skorpiony jednak z reguły się tym nie przejmują. Dobrze czują się w samotności podczas rozwijania własnych pasji i spokojnej kontemplacji rzeczywistości. Trzeba jednak zaznaczyć, że skorpiony są bardzo lojalne w stosunku do osób, które kochają. Jeżeli zdobędziesz ich szacunek już zawsze będziesz mógł na niego liczyć.

Osoby urodzone w znaku skorpiona długo chowają urazę. Jeżeli raz im podpadniesz, możesz mieć pewność, że łatwo ci tego nie odpuszczą. Mają skłonność do obrażania się i wypominania starych niesnasek nawet po wielu latach.

Zobacz też:  Koziorożec - znak zodiaku: kiedy nim jesteś

Twój miłosny horoskop. Skorpion w relacjach romantycznych

Skorpion na randkach

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku nie lubią powtarzalności i nudy. Randkowanie to dla nich sposób na urozmaicenie codzienności i przyjemne spędzenie czasu. Nie oznacza to jednak, że nie szukają prawdziwej miłości. Wręcz przeciwnie, jest to dla nich bardzo ważne, chociaż wychodzą z założenia, że droga do celu wcale nie musi być monotonna.

Skorpion w stałym związku

Skorpion jest wymagającym partnerem. Chociaż jest niezwykle lojalny w stosunku do swojego partnera, to jednak nie w w związku czuje się gwiazdą i nie lubi ustępować pola swojej drugiej połówce. Mimo wszystko jest wierny i lojalny w stosunku do swojego partnera. Osoby spod tego znaku potrzebują podziwu i uznania. Jednocześnie bardzo zależy im na zachowaniu przestrzeni dla siebie. Nie można zapomnieć, że w gruncie rzeczy każdy skorpion jest indywidualistą, który chodzi własnymi drogami.

Skorpion – pułapki relacji

Długotrwała relacja ze skorpionem może być prawdziwym wyzwaniem. Chociaż jest lojalny i rzadko pozwala sobie na skoki w bok, to jednak ma skłonności do apodyktycznego traktowania partnera.

Znaki, z którymi skorpion tworzy dobre związki:

 • rak
 • panna
 • ryby

Znaki, z którymi skorpionowi trudniej budować relację:

 • lew
 • waga
 • bliźnięta

Horoskop skorpion – kariera

Zazwyczaj w życiu zawodowym zodiakalny skorpion radzi sobie fantastycznie. To osoba, która jest jednocześnie ambitna i charyzmatyczna, To urodzeni przywódcy. Skorpion będzie doskonałym szefem i liderem zespołu. Nie boi się nowych projektów i śmiało sięga nawet po te cele, które z pozoru wydają się nie do osiągnięcia. Świetnie radzą sobie nawet na bardzo wymagających stanowiskach, które wymagają dużej wiedzy i odporności psychicznej.

Jak wskazuje horoskop skorpion świetnie sprawdzi się zawodach takich jak:

 • analityk danych
 • przedsiębiorca
 • detektyw
 • chirurg
 • makler giełdowy
 • doradca klienta
Zobacz też:  Najładniejszy znak zodiaku

Skorpion – horoskop rodzinny i domowy

Skorpiony sa wymagającymi rodzicami. Zależy im na tym, aby pociechy miały dostęp do wszystkich dóbr materialnych. Najlepsze szkoły, dobre sprzęty i wakacje w pięknych miejscach to dla nich sposób na pokazywanie rodzicielskich uczuć.

Zazwyczaj są to osoby wymagające i nieprzejednane, jednak w istocie mają dla swoich bliskich wiele czułości i ciepła. Mogą mieć jednak problem z wybaczaniem swoim pociechom porażek i potencjalnych niedociągnięć.

Zdrowie skorpiona

Osoby spod tego znaku mają wysokie poczucie własnej wartości i często czują się niezniszczalne. Problemy zdrowotne ignorują, dopóki nie zobaczą, że zaczynają one utrudniać im codzienne funkcjonowanie. Jako osoby aktywne fizycznie mogą mieć problemy z potencjalnymi kontuzjami. Wybuchowy charakterZobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też