Przeglądasz teraz

Numerologia

10 artykuł
numerologiczna 1

Numerologiczna 1 – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Numerologiczna 1 to osoby o bardzo wysokim poziomie kreatywności. Wrodzone umiejętności przywódcze czynią z nich liderów idealnych. W jakiej pracy najlepiej sprawdzą się numerologiczne 1? Gdzie szukać idealnego partnera? Jeśli jesteś 1, sprawdź nasze rady!
numerologiczna 11

Numerologiczna 11. Liczba mistrzowska w numerologii

Numerologiczna 11 to osoba obdarzona nieprzeciętnie wysoką wrażliwością i intuicją. Lubi udzielać się charytatywnie i często ma talenty artystyczne. Silna osobowość jedenastki ma też swoją mroczną naturę. Nic dziwnego, wszak to liczba mistrzowska. Poznaj ją bliżej.
numerologiczna 8

Numerologiczna 8. Poznaj znaczenie ósemki w numerologii

Numerologiczna 8 symbolizuje charakter stanowczy, z cechami odpowiedzialności, pracowitości, ale też apodyktyzmu. To osobowości ciekawa, a zarazem pełna sprzeczności. Przeczytaj i dowiedz się więcej o tym. jak postępuje ósemka w miłości, w pracy i w kontaktach z przyjaciółmi.
numerologiczna 4

Numerologiczna 4. Poznaj charakterystykę czwórki

Numerologiczna 4 jest rozważna, lojalna i pracowita. Nie przepada za zmianami i ceni poczucie stabilizacji. W jakiej pracy poczuje się dobrze? Z jaką liczbą stworzy udany związek? Przeczytaj i poznaj bliżej znaczenie liczby 4 w numerologii.