Numerologiczna 3. Towarzyski artysta i uwodziciel

Numerologiczna 3 to bardzo ciekawa i utalentowana osoba. Niestety ma też sporo wad i niekiedy trudno z nią wytrzymać. Poznaj bliżej charakterystykę numerologiczną trójki.
numerologiczna 3

Numerologia w ciekawy sposób wyjaśnia cechy osobowości poszczególnych osób. Według zasad numerologii trójki to osoby kreatywne, pozytywnie nastawione do otoczenia i przyszłości, a zarazem lekkomyślne, próżne i rozrzutne. A ile jest w tym prawdy? Czy ten opis pasuje do numerologicznej 3? Trudno określić, ile tych cech pokrywa się z rzeczywistością. Na pewno jednak warto poznać bliżej znaczenie liczby 3 w numerologii.

Liczba 3 w numerologii to symbol harmonii ciała z duszą i umysłem

Trójki lubią żyć w zgodzie z otoczeniem ale też ze swoimi zasadami. Są pogodne, towarzyskie i lubią się uczyć. Nie znoszą, gdy ktoś ogranicza ich potrzebę kontaktu z innymi ludźmi. Wiele trójek to utalentowani w różnych dziedzinach, wrażliwi na odbiór sztuki artyści. Równie często są to osoby mocno uduchowione, dla których wiara i medytacja mają duże znaczenie. Cechą charakterystyczną jest spontaniczność i czerpanie radości z życia codziennego, a nieraz wręcz błahych spraw, których stateczne i rozważne osoby nie zauważają. Trójki są energiczne i z zapałem angażują się w zawodowe i społeczne inicjatywy. Niestety, jeśli rozczarują się regułami bądź zabraknie im czasu ze względu na liczne pasje i zajęcia, to porzucają rozpoczęte już projekty.

Symbolika liczby 3 w numerologii, religiach i astrologii

Liczbie 3 odpowiada w astrologii planeta Wenus, a w kartach tarota Cesarzowa. Oznacza ona osobę fałszywą, leniwą, wygodną, skłonną do manipulowania i nadmiernej kontroli otoczenia. Poza tym symbolika trójki występuje licznie w Biblii i mitologiach starożytnych. Symboliczną triadę znajdziemy też w hinduizmie. W astrologii układ harmonii uważa się za symbol harmonii i równowagi. Podobnie Pitagoras, prekursor numerologii, uważał trójkę za strukturę doskonałą. Analizując znaki zodiaku, zauważymy, że tu też 3 jest nieco magiczna, bo mamy 3 znaki oznaczające porę roku.

Zobacz też:  Numerologiczna 7 – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Jaka jest numerologiczna 3? Cechy charakteru i talenty

Osoby urodzone w wibracji 3 mają wiele uroku osobistego. Roztaczają wokół siebie serdeczną atmosferę. Cenią sobie towarzystwo osób szczerych i optymistycznie nastawionych do życia. Trójki są elokwentne, kreatywne i odważne. Lubią scenę i nie peszy ich kamera ani publiczność. Wiele trójek to artyści sceniczni ale też pracownicy teatrów, muzeów czy mediów. Jeśli twoje dziecko jest trójką, to zapisz je na zajęcia artystyczne czy teatralne. Pomóż mu odkryć w sobie kreatywność i elokwencję. Trójki odnajdą się też w polityce, szkolnictwie artystycznym oraz w zawodach związanych z podróżowaniem i fotografią.

Numerologiczna trójka. Wrodzony optymizm czy lekkomyślność?

Trójki z ufnością patrzą w przyszłość. Są zazwyczaj przebojowe i nie przejmują się zanadto niepowodzeniami. Konflikty zdarzają im się często, z powodu plotkarstwa, lekceważenia obowiązków i porzucania rozpoczętych zadań. Jeśli napotykają na trudności zawodowe, to po prostu zmieniają pracę. Bez większych oporów inwestują swoje oszczędności i zakładają firmy, które łatwo bankrutują. Trójka będzie dobrym przedsiębiorcą, ale w spółce z rozważnym, twardo stąpającym po ziemi wspólnikiem, który dopilnuje spraw finansowych i zakończy ważne projekty.

Jaka praca dla trójki?

Osoby urodzone pod wibracją trójki, świetnie sprawdzą się w branżach, gdzie mogą wykorzystać swoje liczne talenty i swoją energię. To urodzeni negocjatorzy, handlowcy, dziennikarze, pracownicy mediów, doradcy finansowi i politycy. Z racji miłej dla oka powierzchowności i osobistego uroku postrzegani są dobrze na posadach związanych z prezentacją firmy czy obsługą klienta. Trójki nie nadają się na stanowiska, które wymagają cierpliwości i pracy pod presją czasu czy odporności na stresujące sytuacje. Jeśli jesteś trójką, to nie dla ciebie urzędnicza biurokracja, procedury ani skrupulatne przestrzeganie przepisów prawnych.

Trójki lubią być w centrum uwagi i dbać o wygląd

Trójki z łatwością nawiązują nowe kontakty, nazywane są wręcz duszą towarzystwa. To pełne wdzięku gaduły ze skłonnością do plotkowania. Niekiedy niestety zawistne i zazdrosne o sukcesy towarzyskie czy osiągnięcia zawodowe innych osób. Jeśli nie pracują nad swoim charakterem, to ich relacje z otoczeniem stają się powierzchowne, przez co tracą szczerych, oddanych przyjaciół. Poza tym trójki cechuje próżność i rozrzutność. Uwielbiają śledzić trendy w modzie, robić zakupy i wyrażać swój styl fryzurą i strojem.

Zobacz też:  Numerologiczna 9. Cechy charakteru i droga życia dziewiątki

Kiedy trudno wytrzymać z trójką?

Niestety, trójki podczas zabawiania towarzystwa mają tendencję do kłamstwa, ubarwiania swoich opowieści i przedstawiania siebie w złotej poświacie. Może to być denerwujące zarówno dla słuchaczy, jak i bliskich, którzy niekiedy czują zażenowanie. Poza tym osoby te często nie dotrzymują obietnic i tracą energię i chęć do realizacji zaplanowanych zamierzeń. Są zapominalskie, chaotyczne, a zmienność ich decyzji powoduje, że trudno niekiedy traktować je poważnie. Z reguły nie lubią się też przemęczać.

Jaka jest trójka w miłości, związkach i w rodzinie?

Osobowość numerologicznej trójki cechuje romantyzm i umiejętność uwodzenia. Jednak w przypadku kryzysu w związku, osoby te szybko tracą cierpliwość i zaufanie do swojego partnera. Nie pielęgnują uczucia, lecz szukają nowych przygód i z łatwością poddają się nowym zauroczeniom. Lubią organizować rozrywkę dla rodziny i wesoło spędzać wspólnie czas. Jednak po rozstaniu zdarza im się zaniedbywać rodzicielskie obowiązki. W każdy kolejny związek angażują się równie mocno, wierząc, że tym razem na pewno się uda.

Co można doradzić osobom spod trójki?

Trójka to liczba osób twórczych i serdecznych, których doskonały nastrój udziela się innym. Chcesz być jeszcze bardziej lubiany i ceniony przez otoczenie? Weź sobie do serca poniższe rady:

  • popracuj nad wytrwałością i kończ to, co zacząłeś;
  • pomyśl 3 razy, zanim podejmiesz ważną decyzję finansową bądź zawodową;
  • nie rezygnuj ze związku przy pierwszym większym kryzysie, rozmawiaj szczerze z partnerem i zgódź się na profesjonalną terapię;
  • oducz się koloryzowania i żartowania z cudzych wad czy potknięć.

Numerologia partnerska trójki

Trójka nie jest stała w uczuciach, w związku z tym może nie znaleźć odpowiedniego partnera do stworzenia związku. Zdarzają się na szczęście trójkom wieloletnie, udane związki. Wymarzonym partnerem jest dla nich osoba, która też lubi towarzystwo, podróże i sztukę, a zarazem jest bardziej rozsądna i wyważona. Osoby spod 3. będą szczęśliwe w związku z inną trójką, ale też z piątką, dziewiątką i siódemką. Znacznie trudniej będzie im się dogadać z ósemką, czwórką i dwójką, choć gorące romanse są możliwe. Wszak przeciwieństwa się przyciągają. Niezależnie od tego warto popracować nad charakterem i nie podejmować pochopnych decyzji.

Zobacz też:  Numerologiczna 8. Poznaj znaczenie ósemki w numerologii

Wiesz już, jak wygląda charakterystyka numerologicznej 3. Trójki posiadają wiele zalet, ale też i sporo wad. Cenią sobie życie pełne wygód, poklasku i rozrywek. Jeśli jesteś trójką, to dzięki znajomości numerologii poznałeś słabsze strony swojego charakteru. Popracuj nad nimi, a będziesz szczęśliwszy, spełniony i unikniesz wielu problemów.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też