Numerologiczna 11. Liczba mistrzowska w numerologii

Numerologiczna 11 to osoba obdarzona nieprzeciętnie wysoką wrażliwością i intuicją. Lubi udzielać się charytatywnie i często ma talenty artystyczne. Silna osobowość jedenastki ma też swoją mroczną naturę. Nic dziwnego, wszak to liczba mistrzowska. Poznaj ją bliżej.
numerologiczna 11

Ogromna życiowa energia, empatia i życiowa mądrość – tak w skrócie opisać można numerologiczną 11. Numerolodzy mówią o niej, że to stara dusza, która odrodziła się, aby pomagać innym i przekazywać im swoją wiedzę i doświadczenie. Jedenastki to osoby o skomplikowanym charakterze – z jednej strony charyzmatyczni liderzy, a z drugiej uduchowieni melancholicy ze skłonnością do manipulowania otoczeniem. Którą stronę swojej wielkiej mocy wybierze jedenastka? To zależy od sposobu wychowania, od przeżyć i tego, jakimi ludźmi się otoczy.

Mistrzowskie liczby w numerologii

Czy wiesz, jak obliczyć swoją liczbę drogi życia? Dodaj do siebie cyfry składające się na datę twoich urodzin, aż otrzymasz pojedynczą cyfrę. Wyjątkiem są liczby 11, 22 i 33, zwane mistrzowskimi. Tych nie redukuje się, tylko pozostawia „w parze”. Oznaczają one w numerologii osobowość silną, często o skrajnych cechach i dążeniach. Osoby urodzone w takich wibracjach mają szansę zostać kimś znanym i zrobić dla ludzi wiele dobrego. Zdarza się, że rozczarowani przeżyciami zachowaniem bliskich ludzi, izolują się od otoczenia. Dlatego istotną sprawą w przypadku numerologicznych mistrzów jest sposób wychowania i kształtowania charakteru.

Charakterystyka numerologicznej 11

Jedenastki to osoby wysoko wrażliwe, uduchowione i z ogromną intuicją, która pomaga im podejmować trafne decyzje. Wielu wizjonerów to numerologiczne jedenastki. Nawet jeśli nie rozwijają w sobie tego daru, to i tak ważna jest dla nich sfera duchowa. Poza tym cenią sobie indywidualizm i oryginalność, zarówno w wyglądzie, jak i stylu życia. To też idealiści, którzy cenią sobie raz ustalone zasady. Nie lubią ich łamać i nie lubią, jak ktoś je łamie. Niekiedy popadają w skrajne emocje, od melancholii i wycofania po nerwowość i brak cierpliwości. Wiele jedenastek ma charyzmę i zdolności przywódcze. Niekiedy stoją na czele ugrupowań społecznych bądź politycznych, a w pracy zarządzają zespołem. Sami jednak nie potrafią pracować zespołowo.

Zobacz też:  Numerologiczna 1 – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Jedenastka to filantrop i marzyciel z artystyczną duszą

W numerologii 11 przyporządkowana jest do osób, które lubią pomagać innym ludziom i chętnie dzielą się swoim majątkiem. A zgromadzić go mogą łatwo, bo potrafią też zarządzać finansami i dobrze inwestować. Nie wszystkie jedenastki jednak wierzą w swoje możliwości, dlatego nie korzystają z daru intuicji w inwestowaniu. Te osoby to często rozmarzeni artyści, pochłonięci tworzeniem i rozwijaniem talentów. Oni nie stąpają twardo po ziemi i nie przywiązują uwagi do pieniędzy. Z powodu tego podejścia i swojej wielkoduszności zwykle żyją na skromnym poziomie.

Negatywne cechy charakteru mistrzowskiej 11

Jedenastki charakteryzują się skłonnościami egocentrycznymi i mogą mieć problem z uznaniem cudzych poglądów czy potrzeb. W centrum stawiają swoje cele do tego stopnia, że do ich osiągnięcia mogą wykorzystywać innych. Są nieufni, ale swoją wiedzą i rozwagą budzą w otoczeniu podziw i posłuch. A jeśli nie budzą, bo trafią na ludzi, którzy widzą w nich tylko dziwaczną duchowość, to tracą poczucie własnej wartości i skupiają się na swoim wewnętrznym świecie. Poza tym jedenastki bywają niecierpliwe i skupione na pogoni za swoimi nierealnymi marzeniami, dla której poświęcają dobro rodziny.

Jaka praca dla jedenastki?

Osoby urodzone w wibracji mistrzowskiej mają szanse dokonać czegoś wielkiego. To utalentowani artyści, przywódcy polityczni i działacze charytatywni. Z racji dużej empatii jedenastka może być dobrym psychologiem, coachem, pielęgniarzem, opiekunem społecznym i urzędnikiem socjalnym. Generalnie są to wszystkie branże kreatywne, w których liczą się zdolności manualne, a także samodzielność, skupienie na celu i zdolność do koncentracji. Jedenastkom trudniej jest odnaleźć się w środowisku zawodowym, gdzie jest nadmiar różnego rodzaju bodźców lub panuje chaos decyzyjny i brak konkretnych zasad. Poza tym osoby te słabo radzą sobie ze stresem i trudno im pracować pod presją czasu bądź szybko reagować na zmiany.

Zobacz też:  Numerologiczna 4. Poznaj charakterystykę czwórki

Słynne jedenastki

Znane osoby urodzone w wibracji numerologicznej 11 to:

  • Krystyna Janda – polska aktorka i reżyserka;
  • Wolfgang Amadeusz Mozart – austriacki kompozytor i wirtuoz gry na skrzypcach;
  • Edgar Allan Poe – amerykański poeta;
  • Michael Jordan – słynny koszykarz;
  • David Beckham – angielski piłkarz;
  • Antonio Gaudi – hiszpański architekt;
  • Maria Callas – grecka śpiewaczka operowa.

Numerologiczna – wrażliwy romantyk oddany rodzinie

Jedenastka nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Zanim się zakocha i otworzy, musi przedtem dobrze poznać partnera. Przy czym najlepiej, aby była to osoba, która pomoże jedenastce osiągnąć wewnętrzną harmonię między pogonią za marzeniami, a potrzebą akceptacji w grupie i w rodzinie. Jednak zakochana jedenastka jest partnerem oddanym i romantycznym. Kobieta to czuła i kochająca matka, choć nieco gorsza gospodyni. Mężczyzna zaś jest zdolny do poświęceń, opiekuńczy i namiętny. Jedenastki poza stałym związkiem lubią flirtować, ale nie dla nich płomienne romanse pozamałżeńskie ani rozbijanie cudzych związków. To wbrew ich zasadom.

Z jakim partnerem jedenastka stworzy udany związek?

Partner jedenastki powinien być czuły, opiekuńczy i wrażliwy. Nie może kpić z jej melancholii czy marzycielstwa, lecz chwalić talent i podziwiać jej dzieła. Należy zaakceptować jej pełne empatii podejście do bliźnich oraz pomóc jej opanować skrajne emocje. Znaleźć sposób na wyciszenie i pocieszyć w chwilach zwątpienia. Warto też docenić romantyczną duszę i namiętność jedenastki. W numerologii partnerskiej do jedenastki pasuje dwójka, trójka i dziewiątka. Kiepskie rokowania ma związek jedenastki z czwórką, piątką, szóstką i ósemką.

Jeśli jesteś numerologiczną 11, to zapewne czujesz potrzebę służenia innym, czy to przez sztukę, czy też pomoc finansową. Masz często różne przeczucia i dziwne sny, które uzewnętrzniają twoją podświadomość. Kieruj się intuicją, zarówno w sprawach codziennych, jak i przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Postaraj się zapanować nad skłonnością do zamartwiania się i znajdź swój sposób na ujarzmienie stresu.Zobacz także:
Zobacz też:  Numerologiczna 5. Charakterystyka piątki w numerologii
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też