Rzucanie uroku – jak rzucić urok? Techniki, metody i dziedziny

Rzucanie uroku to metoda praktykowana od wieków. Może być stosowana zarówno z dobrej, jak i złej woli. Choć obecnie coraz mniej osób w to wierzy, trudno podważy rezultaty. Sprawdź nasze rady i dowiedz się, jak rzucić skuteczny urok!
Rzucanie uroku

Rzucanie uroku – najważniejsze zasady 

  • Do rzucania urok należy się starannie przygotować i skoncentrować. 
  • Uroki dzielą się na dobre i złośliwe. 
  • Uroki należące do białej magii są najbezpieczniejsze. 

Czym charakteryzują się uroki?

Rzucanie uroku to atak energetyczny, który może przeprowadzić każda osoba o wystarczająco silnych intencjach. Aby takie zaklęcie mogło się spełnić, konieczna jest bardzo wyraźne życzenie, najlepiej wypowiedziane na głos lub zapisane na papierze. Podczas rzucania uroku dochodzi do skumulowania energii, która jest kierowana na ofiarę. W sporadycznych przypadkach sama intencja jest silna, że urok może zostać rzucony nieświadomie. Ma to miejsce np. przy urokach z zawiści. Czary dzielą się na złośliwe i dobre. Wśród dobrych można znaleźć między innymi uroki miłosne. 

Czy rzucanie uroków jest bezpieczne?

Rzucanie uroków jest praktyką wymagającą ogromnej ilości energii. Z tego względu ich celowe rzucanie jest rzadkie i wykonywane wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Uroki niezależnie od intencji zaliczają się do magii białej, czyli tej niekorzystającej ze wsparcia demonów. Z tego względu są uznawane z zasady za bezpieczne i nienoszące poważnych konsekwencji oraz skutków ubocznych. Niemniej jednak każda ingerencja w naturalny ciąg energetyczny powinna być dokładnie przemyślana. Pozwoli to uniknąć wielu przykrych sytuacji, możliwych zarówno przy urokach złośliwych, jak i dobry. 

W jakich sytuacjach można rzucać uroki?

Rzucanie uroku złośliwego ma zazwyczaj miejsce w sytuacjach silnie nacechowanych zawiścią, niechęcią i zazdrością. Bardzo często jest to powiązane ze zdradzoną miłością, kłamstwem, zdradą, ale również w chwilach tak wyjątkowo mocnej potrzeby, np. u kobiet silnie pragnących dziecka. Uroki wynikające z prawdziwego cierpienia są najsilniejsze i bywają rzucane nieświadomie. Natomiast w przypadku czarów dobrych, najpopularniejszymi okolicznościami jest zauroczenie i chęć odwzajemnienia. Warto mieć także na uwadze, że urok można rzucić zarówno na konkretną osobę, rodzinę, jak i miejsca oraz przedmioty. 

Zobacz też:  Zauroczone dziecko – jak rozpoznać urok rzucony na dziecko?

Czy każdy może rzucić urok?

Rzucanie uroków wymaga przede wszystkim koncentracji oraz wiary. Bez silnych emocji i przekonania o skuteczności, żaden czar nie zadziała. Z tego względu, choć teoretycznie rzucanie uroków jest praktyką dostępną dla każdego, nie wszyscy są w stanie przekierować swoją energię oraz intencje w konkretnym kierunku. W takich sytuacjach konieczne może być skorzystanie z pomocy profesjonalistów. 

Jakie są metody rzucania uroków? 

Najprostszą metodą rzucania uroków jest słanie myśli z intencją, zarówno dobrą, jak i złośliwą. Aby wzmocnić urok, można życzenia spisać na kartce, spalić nad świecą lub spać z nimi pod poduszką przez 7 nocy. Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też