Horoskop – panna. Jakie cechy wyróżniają osobę spod tego znaku?

Jak wykazuje niemal każdy horoskop, panna jest znakiem, który cechuje się opanowaniem i cierpliwością, a jednocześnie olbrzymią dokładnością w działaniu. Jaka jest panna w karierze i w relacjach z ludźmi? Sprawdź to!
horoskop panna

Panna to szósty z kolei znak zodiaku. Słońce znajduje się w nim od 23 sierpnia do 22 września. Osoby spod tego znaku na pierwszy rzut oka mogą uchodzić za doskonale zorganizowane, obowiązkowe i nieustępliwe w swoich obowiązkach. Cechuje je także dobre serce i analityczny umysł, które wcale nie muszą stać ze sobą w sprzeczności. Chcesz dowiedzieć się, co o twoim znaku mówi horoskop? Panna to osoba urodzona w żywiole ziemi, dlatego rzadko zdarza jej się bujać w obłokach. Czytaj dalej!

Jaki charakter ma zodiakalna panna?

Zazwyczaj jest to osoba doskonale poukładana. Lubuje się w planerach i kalendarzach. Zawsze jest przygotowana na każdą ewentualność. Źle znosi nagłe zmiany, dlatego poświęca wiele energii na to, żeby zminimalizować ryzyko zaskoczenia. To osoba o spokojnym temperamencie. Rzadko rzuca się na głęboką wodę i lubi analizować różne potencjalne scenariusze. Na pierwszy rzut oka może wydawać się mało spontaniczna. Potrafi jednak dobrze bawić, chociaż potrzebuje do tego przewidywalnych okoliczności.

Panny mają skłonności do wpadania w czarnowidztwo

Wynika to jednak nie z wrodzonego pesymizmu, a raczej z przekonania, że lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż gorzko rozczarowanym.

Panna w relacjach z innymi ludźmi

Osoby spod znaku panny mogą uchodzić za nieśmiałe, a nawet wycofane. Nie są duszami towarzystwa, jednak zdecydowanie zyskują przy bliższym poznaniu. Jej przyjaciółmi są osoby sprawdzone, które zdążyła już dobrze poznać i przy których czuje się swobodnie.

Zobacz też:  Jaki znak zodiaku najlepiej pasuje do Bliźniąt?

To osoby wrażliwe z ogromnym sercem. Mają dobre maniery i zawsze starają się zachowywać adekwatnie do sytuacji. Nie próbuj jednak przekraczać ich granic! Doprowadzona do wściekłości panna nie przebiera w słowach i jest szczera do bólu.

Twój miłosny horoskop. Panna w relacjach romantycznych

Panna na randkach

Zodiakalna panna rzadko przejmuje inicjatywę. To osoba, która nie chodzi na żywioł, dlatego na pierwszy rzut oka może wydawać się chłodna i zdystansowana. Na pierwszych spotkaniach stara się zbadać teren i zobaczyć, czy potencjalna sympatia jest osobą ciekawą godną zaufania.

Trudno jej zaimponować! Zdecydowanie lepiej czuje się na spokojnej kolacji, czy pikniku niż na wymyślnej randce w luksusowej restauracji.

Panna w stałym związku

Co o stałej miłości panien mówi horoskop. Panna nie przepada za niezobowiązującym flirtem. Osoby spod tego znaku dokładnie przesiewają kandydatów na swoją drugą połówkę i starają się wybrać tę osobę, która da im poczucie bezpieczeństwa oraz stabilność. Nie oznacza to bynajmniej, że lubią w życiu zdawać się na łaskę partnera! Wręcz przeciwnie, to osoby ambitne i dążące do rozwoju, które jednak potrzebują kotwicy w postaci stabilnej relacji z drugim człowiekiem.

Panna – pułapki relacji

Największą zmorą panny jest jej perfekcjonizm! Od partnera wymaga tyle, ile od siebie, a siebie naprawdę nie oszczędza. Jeżeli w procesie dojrzewania nie nauczy się trochę odpuszczać, może to generować konflikty.

Znaki, z którymi panna tworzy dobre związki:

 • byk;
 • waga;
 • koziorożec;
 • rak.

Znaki, z którymi pannie trudniej budować relację:

 • wodnik;
 • baran.

Horoskop panna – kariera

Ze względu na perfekcjonizm panny zazwyczaj bardzo dobrze radzą sobie w ścisłych zawodach, które wymagają skrupulatności i dobrej pamięci. Trzeba jednak pamiętać, że osoby urodzone w tym znaku nie lubią nieprzewidywalności i niespodzianek, dlatego mogą źle sobie radzić pod dużą presją czasu. Ich wymarzona praca to taka, która daje widoczne gołym okiem efekty. Panny chcą czuć, że dały sobie radę z każdym zadaniem, jakiego się podejmują.

Zobacz też:  Libra - znak zodiaku: charakterystyka

Jak wskazuje horoskop, panna świetnie sprawdzi się zawodach takich jak:

 • księgowy;
 • naukowiec;
 • adwokat;
 • lekarz;
 • terapeuta.

Panna – horoskop rodzinny i domowy

Osoby spod znaku panny odnajdują się zarówno w roli małżonka, który czeka na drugą połówkę z obiadem, jak i w roli głowy godziny. Wszystkie swoje obowiązki, bez względu na ich naturę wykonują zawsze z odpowiednią skrupulatnością. Wykazują raczej konserwatywne podejście do związków. Nie tolerują zdrady i żadnych przejawów niewinności.

Zdrowie panny

Panny powinny dbać o swoje zdrowie psychiczne! Ze względu na wrodzony perfekcjonizm często nakładają na siebie bardzo dużą presję, która z czasem może nawet doprowadzić do nerwicy. Zagrożony jest także ich układ pokarmowy. Nierzadko pod wpływem długotrwałego stresu pojawiają się problemy z trawieniem, a nawet wrzody żołądka.

Wiesz już, co o zodiakalnych pannach mówi horoskop. Panna jest osobą, która być może nie jest stworzona do spontanicznego brylowania przed publicznością, jednak cechuje ją empatia i zdecydowanie można na niej polegać. Osoby spod tego znaku to dobrzy i sumienni pracownicy, którzy jednak nie muszą wykazywać zdolności przywódczych.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też