Horoskop – wodnik. Jakimi cechami wyróżniają się osoby, które przyszły na świat pod tym znakiem?

Jak stanowi niemal każdy horoskop wodnik to znak wyjątkowo buntowniczy. Nie znosi niesprawiedliwego traktowania i chociaż z reguły jest samotnikiem, nie pozwoli, aby innym w jego obecności działa się krzywda.
horoskop wodnik

Chcesz wiedzieć, co na temat twojego znaku mówi horoskop? Wodnik to jedenasty z kolei znak zodiaku. Słońce znajduje się w nim od 21 stycznia do 18 lutego. Osoby urodzone pod tym znakiem łączą w sobie buntowniczą naturę z perfekcjonizmem i indywidualizmem. Co wyróżnia temperament i cechy charakteru? Z jakimi znakami dogadują się najlepiej i jaką ścieżkę kariery powinny wybrać, aby się spełniać zawodowo? Sprawdź!

Jaki charakter ma zodiakalny wodnik?

Osoba urodzona pod znakiem wodnika jest ciekawa świata i niezwykle inteligentna. Nie zawsze jednak na szkolnym świadectwie otrzymuje same szóstki. Jako skrajny indywidualista i buntownik wodnik nie czuje się dobrze w systemowych zasadach i konwenansach. Często mówi to, co myśli i niewiele robi sobie z tego, że wpędza się w potencjalne tarapaty.

Ambicja i perfekcjonizm sprawiają, że świetnie radzi sobie w wybranych przez siebie dziedzinach. Nierzadko wybiera sobie bardzo niszowe hobby, któremu potrafi poświęcić się w stu procentach.

Wodnik w relacjach z innymi ludźmi

Wodnik w stosunku do innych ludzi jest z reguły przyjazny i bardzo łagodny. Nie ma wybuchowej natury i unika konfliktów. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy ktoś bardzo wyraźnie występuje przeciwko wyznawanym przez niego zasadom. Nie jest w stanie znieść niesprawiedliwości i przemocy w stosunku do siebie i innych. Przyparty do muru nie zawaha się walczyć nie tylko na argumenty.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco nieśmiały, jednak przy bliższym poznaniu okazuje się bardzo ciepłym i lojalnym przyjacielem.

Twój miłosny horoskop. Wodnik w relacjach romantycznych

Wodnik na randkach

Pierwsza randka z wodnikiem z pewnością będzie dynamiczna. To osoba o wielu pasjach, która zabierze cię na wycieczkę lub pokaże koncert swojego ulubionego wykonawcy. Przy pierwszym poznaniu może wydawać się nieco milcząca i niedostępna, jednak jeśli uzna, że potencjalna sympatia jest warta jego czasu, szybko się otworzy.

Zobacz też:  Jaki znak zodiaku ma październik

Wodnik w stałym związku

Osoba urodzona pod znakiem wodnika nie ma skłonności do wchodzenia w długotrwałe związki, z osobami, których nie jest pewna. Z perspektywy postronnych może sprawiać wrażenie, jakby skakała z kwiatka na kwiatek, jednak ona po prostu nie widzi sensu przeciągania nierokujących związków.

Kiedy już znajdzie swoją drugą połówkę, wodnik jest oddanym partnerem, który jednak potrzebuje przestrzeni na swoje indywidualne pasje i potrzeby.

Wodnik – pułapki relacji

Skłonność do uciekania w wyobraźnię i chodzenia własnymi drogami może prowadzić do potencjalnych problemów w relacjach. Najlepiej, aby osoba spod tego znaku związała się z kimś, kto rozumie jego potrzebę przestrzeni dla siebie i kiedy jest to konieczne, po prostu czeka.

Znaki, z którymi wodnik tworzy dobre związki:

  • waga;
  • bliźnięta.

Znaki, z którymi wodnikowi trudniej budować relację:

  • ryby;
  • koziorożec.

Horoskop – wodnik i kariera

Wodnik nie będzie czuł się dobrze jako frontman zespołu, jednak zostanie doskonałym gitarzystą. Jego perfekcjonizm i skupienie na pasjach sprawiają, że bardzo szybko staje się gwiazdą w swojej dziedzinie. Ma jednak skłonności do patrzenia przez palce na obowiązki, które nie budzą jego entuzjazmu. Osoba spod tego znaku dobrze czuje się jako wolny strzelec. Praca w warunkach korporacyjnej rutyny to zdecydowanie nie jej bajka.

Kiedy wodnik sam zostaje szefem, jego pracownicy nie mają łatwo. Od innych wymaga dokładnie tyle samo, ile od siebie, czyli naprawdę bardzo dużo.

Jak wskazuje horoskop, wodnik świetnie sprawdzi się zawodach takich jak:

  • grafik;
  • fotograf;
  • muzyk;
  • pracownik trzeciego sektora;
  • pracownik socjalny.

Wodnik – horoskop rodzinny i domowy

W naturze wodnika nie leży ustatkowanie się i sformalizowany związek z gromadką dzieci. Spontaniczna i buntownicza natura sprawiają, że przedstawiciel tego znaku lepiej czuje się w luźniejszych relacjach, które opierają się przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu i przyjaźni. Potrzeba przestrzeni i kreatywności może sprawiać, że w domu będzie czuł się zamknięty i przytłoczony.

Zobacz też:  Jaki znak zodiaku pasuje do Ryby?

W swoich dzieciach wodnik widzi przede wszystkim partnerów i przyjaciół. Chętnie dzieli się z nimi swoimi pasjami, jednak rola rodzica, który musi czuwać nad dobrym funkcjonowaniem domowego ogniska, raczej nie jest dla niego.

Zdrowie wodnika

Niestety, ze względu na swój perfekcjonizm i ogromną wrażliwość wodnik jest dosyć podatny na choroby psychiczne, przede wszystkim nerwicę i depresję. Poczucie odpowiedzialności często sprawia, że osoba spod tego znaku bardziej martwi się o innych niż o siebie. Często bierze na siebie za dużo, co po jakimś czasie odbija się na jego zdrowiu.

Wiesz już, co mówi horoskop. Wodnik jest znakiem, któremu często przypisuje się nieśmiałość i skłonność do perfekcjonizmu. Osoby spod tego znaku dobrze czują się w relacjach z ludźmi, które rozumieją ich potrzebę indywidualizmu.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też