Horoskop ryby – jakie tak naprawdę są osoby urodzone w tym znaku zodiaku?

Jak mówi niemal każdy horoskop ryby są kreatywne, empatyczne i cieszą się doskonałą intuicją. Z drugiej strony mogą być uparte i dosyć zaborcze. Zobacz jaka jest prawdziwa natura osób spod tego znaku.
Horoskop ryby

Ryby to dwunasty z kolei i ostatni znak zodiaku. Słońce znajduje się w nim od 18 lutego do 20 marca. Często osoby urodzone w tym czasie są niezwykle emocjonalne, a są wrażliwość realizują w sztuce. Mają również skłonność do rozwijania swojej duchowości i nierzadko ciągnie je do mistycznej strony świata.

Jaki charakter mają zodiakalne ryby?

Osoby, które urodziny się między 18 lutego a 20 marca w środowisku uchodzą za wrażliwców i… zazdrośników. W istocie często cierpią na niskie poczucie własnej wartości. W ich mniemaniu wszyscy dokoła zasługują na więcej, co prowadzi do poczucia zazdrości nawet w stosunku do rzeczy, które nie są tego warte.

Zodiakalne ryby mają bardzo dużą wyobraźnię i często żyją w świecie swoich wyobrażeń. Realizują się w tematach i zadaniach, które stoją wyżej od szarej codzienności – piszą, malują, snują rozbudowane wyobrażenia. Po powrocie na ziemię nie czują często nie radzą sobie z rzeczywistością. Codzienne sprawy mogą je przerastać, dlatego w towarzystwie ryby nierzadko uchodzą za osoby rozemocjonowane, a nawet histeryczne.

Ryby w relacjach z innymi ludźmi

Obok wyobraźni i kreatywności jedną z najważniejszych cech ryb jest empatia. To osoby, które podchodzą do innych z sercem na dłoni i nie wahają się przyjść z pomocą. Z drugiej strony bywają egoistyczne i histeryczne, a te paradoksy mogą odstraszać potencjalnych przyjaciół.

Mimo wszystko są to osoby, które potrafią słuchać i zawsze znajdą na czas na rozmowę. Jeżeli poczują do kogoś sympatię, zrobią dla niego wszystko. Łatwo jednak się obrażają a urazów nie wybaczają szczególnie szybko.

Zobacz też:  Jak wygląda znak zodiaku Waga

Twój miłosny horoskop. Ryby w relacjach romantycznych

Ryby na randkach

Idealna randka dla ryb to taka, która została dokładnie zaplanowana, ale jednocześnie sprawia wrażenie spontanicznej. Potencjalne niespodzianki sprawiają im dyskomfort, dlatego ze wszystkich sił starają się przed nimi zabezpieczyć. Spacer w parku połączony z kolacją, czy wystawa w muzeum to dla ryb idealny wieczór.

Ryby w stałym związku

Osoba urodzona w znaku ryb szuka miłości idealnej. Romantyczna natura nakazuje im poszukiwać bajkowych historii o miłości, które rzadko ziszczają się w codziennym życiu. W stałym związku będą szukały również poczucia bezpieczeństwa, które jest dla nich filarem dobrego życia. Z idealnym partnerem będą szukały również duchowego porozumienia i przyjaźni. Potrzebują ciągłego zapewniania o miłości o swojej wyjątkowości.

Ryby – pułapki relacji

Niskie poczucie własnej wartości i skupienie na swoim życiu wewnętrznym często sprawiają, że w związku ryby mogą prowokować awantury. Bywają zazdrosne i zaborcze nawet wtedy, kiedy nie mają ku temu powodów. Bez dobrej komunikacji relacja może być trudna do utrzymania.

Znaki, z którymi ryba tworzy dobre związki:

 • rak
 • skorpion
 • koziorożec

Znaki, z którymi rybom trudniej budować relację:

 • strzelec
 • bliźnięta
 • waga
 • wodnik
 • ryby

Horoskop ryby – kariera

Ryby na ścieżce zawodowej wykorzystują przede wszystkim swoją głęboką empatię. Dobrze radzą sobie w pracy z innym człowiekiem, którego mogą otoczyć przyjaźnią i opieką. Sprawdzą się w zawodach medycznych i pracy z dziećmi, chociaż bycie nauczycielem w szkole może ich przytłaczać. Dobrze radzą sobie w pracy na zmiany dzienne i nocne.

Kreatywność i lekkie oderwanie od codzienności sprawiają, że osoba spod znaku ryb może wybrać karierę artystyczną. Wolny zawód może jednak przyprawiać ją o zbyt duży stres związany z brakiem poczucia bezpieczeństwa.

Jak wskazuje horoskop ryby świetnie sprawdzą się w zawodach takich jak:

 • psycholog
 • fizjoterapeuta
 • pielęgniarz
 • doradca duchowy
 • artysta
 • niania
Zobacz też:  Waga - znak zodiaku charakterystyka

Ryby – horoskop rodzinny i domowy

Ryby są zazwyczaj bardzo zaangażowanymi rodzicami, co wynika z ich empatii i potrzeby opiekowania się innymi. Duża wrażliwość może jednak prowadzić do emocjonalnego rozchwiania, co na dłuższą metę przekłada się na relacje z dziećmi. Do jest ich azylem i bardzo dbają o to, aby był jak najbardziej spokojny i przytulny.

Zdrowie ryb – na co warto uważać?

Nadwrażliwość na swoim punkcie sprawia, że ryby często prowadzą bardzo zdrowy tryb życia. Są aktywne fizycznie i dbają o zdrową dietę. Zazwyczaj nie unikają wizyt u lekarza. W niektórych przypadkach mogą wręcz ocierać się o hipochondrię. Bardzo skrupulatnie dbają o przestrzeganie zaleceń medycznych. Ryby powinny dbać o swoje zdrowie psychiczne, ponieważ wrażliwość i brak poczucia własnej wartości mogą prowadzić do nerwicy, czy depresji.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też