Horoskopy – waga i cechy charakterystyczne tego znaku zodiaku. Zobacz horoskop zdrowotny dla zodiakalnej wagi

Zodiakalne wagi to osoby pragnące miłości i sprawiedliwości. Mają doskonałą pamięć, intuicję oraz wysoki iloraz inteligencji. W tym artykule sprawdzimy i opiszemy szczegółowo wszystkie cechy osób spod tego znaku. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
horoskopy waga

Osoba spod znaku wagi jest bardzo towarzyska, ciepła i uczuciowa. Potrafi wysłuchać i pomóc każdemu, kto znajdzie się w potrzebie. Wagi są doskonałymi kandydatkami na przyjaciół. Wiele znaków zodiaku może stworzyć z wagą interesujący i udany związek. Jeśli interesują cię horoskopy, waga to interesujący znak zodiaku.

Horoskopy – waga i jej cechy zodiakalne

Osoby urodzone między 23 września a 22 października wyróżniają się otwartością, inteligencją i szeroką wiedzą. Zwykle są ekstrawertykami, uwielbiającymi prowadzić długie rozmowy na przeróżne tematy. Są doskonałymi słuchaczami i doradcami. Lubią wdawać się w dyskusje i nie przerywają rozmówcy, nawet jeśli nie zgadzają się z jego poglądami na dany temat. Chętnie wykorzystują swój urok osobisty i wrodzoną empatię do nawiązywania nowych znajomości. Wagi wyróżniają się dużym poczuciem humoru, miłym usposobieniem i dystansem do samych siebie. Mają niesamowitą intuicję i błyskawicznie odczytują nastrój, zamiary, nastawienie oraz motywy, którymi kierują się ludzie z ich otoczenia. Czasami ukazują swoją introwertyczną naturę i lubią pobyć same, relaksując się w ciszy w towarzystwie interesującej książki lub słuchając ulubionej muzyki. W swoim życiu wagi dążą do spełnienia, szczęścia i zadowolenia w każdym aspekcie życia. Jak ognia unikają sytuacji spornych, awantur i nieporozumień, a gdy znajdą się w takiej sytuacji, wykorzystują swoją naturalną zdolność do łagodzenia emocji.

Znak zodiaku waga w tarocie

Znak wagi w tarocie jest reprezentowany przez kartę Sprawiedliwości, która oznacza człowieka prawego, kierującego w swoim postępowaniu zasadami moralnymi oraz intuicją. Taka osoba potrafi dokonywać trafnych analiz, jest bezstronna, ale i surowa. Karta sprawiedliwości cechuje osobę zdolną do wybaczania największych win i błędów innych ludzi, jednak nigdy o nich nie zapomina. W życiu rodzinnym pragnie stworzyć dom, w którym panuje ciepło, miłość i wzajemne zrozumienie. W miłości nigdy nie ogranicza swojego partnera oraz wspiera go w dążeniu do osiągnięcia celów zawodowych i zachęca spełnienia marzeń.

Zobacz też:  Najbardziej kobiecy znak zodiaku

Horoskop miłosny dla znaku waga

Wagi uwielbiają kochać i być kochane. Potrzebują miłości jak powietrza. Towarzyska natura wag i miłe usposobienie, sprawiają, że łatwo nawiązują nowe znajomości, potrafią oczarować swoją osobowością i bardzo chętnie flirtują. Kochają lekki dreszczyk emocji związany z romansowaniem, uwielbiają prawić komplementy i zawsze robią to szczerze. Osoby wchodzące w związek z wagą powinny wiedzieć, że urodzeni pod tym znakiem są niezwykle kochliwi i niezdecydowani jednocześnie. Bardzo szybko się zakochują i jeszcze szybciej odkochują. Jednak gdy strzała amora trafi w cel, wagi są idealnymi kandydatami do stworzenia stałej i bardzo udanej relacji na całe życie. Uwielbiają sprawiać przyjemność ukochanej osobie i wywoływać uśmiech na jej twarzy. Spontaniczność i pomysłowość wag nie pozwala na wtargnięcie nudy do związku. Wagi są opanowane i każde nieporozumienia z partnerem kończą w pozytywny sposób.

Horoskop partnerski

Marzące o wielkiej i nieskończonej miłości, wagi mają szansę na stworzenie udanego w związku z osobami spod znaku barana. Zdecydowane i odważne barany często ulegają urokowi osobistemu wag, które wprowadzają do związku odrobinę równowagi i spokoju. Związek wagi z baranem charakteryzuje się idealnym balansem pomiędzy przebojowością i energicznością a romantyzmem i pomysłowością. Wydawałoby się, że różnice w temperamentach wykluczają relację wagi z bliźniętami. Nic bardziej mylnego! Tych dwoje może połączyć naprawdę silne uczucie oparte na namiętności, zdolności do kompromisów oraz żądzy przygód. Doskonałym kandydatem na partnera dla wagi jest wodnik. W ich relacji nie będzie czasu na nudę. Połączy ich nie tylko silna więź, ale także zamiłowanie do podróży, kreatywność, żywiołowość i wzajemna fascynacja. Wodnik czasami sprowadzi na ziemię bujającą w obłokach wagę, a ta z kolei odwdzięczy się bezgranicznym wsparciem i zrozumieniem.

Horoskop zdrowotny

Odpowiednia równowaga jest kluczem do sukcesu w wielu aspektach życia wag, także w sferze zdrowotnej. Każda waga ma szansę cieszyć się idealnym zdrowiem i kondycją fizyczną pod warunkiem zadbania o właściwą i dobrze zbilansowaną dietę, regularne ćwiczenia oraz odpowiednią ilość czasu na regenerację i odpoczynek. Każda skrajność, zarówno w jedną jak i w drugą stronę bardzo szybko może spowodować problemy zdrowotne, pogorszenie nastroju oraz samopoczucia. Wagi powinny przede wszystkim unikać długotrwałych imprez, alkoholu, używek, niezdrowego jedzenia i zbyt ryzykownych rozrywek.

Zobacz też:  Jaki znak zodiaku najlepiej pasuje do Bliźniąt?

Horoskopy waga – podsumowanie

Waga to znak zodiaku należący do żywiołu powietrza. Przypisuje się go osobom urodzonym między 23 września a 22 października. Wagą patronuje planeta Wenus, która sprawia, że osoba spod tego znaku cechuje uczuciowość, pragnienie miłości oraz potrzeba bycia zauważonym i docenionym. Sprawdźmy, jakie są największe wady i zalety wag.

Wady:

  • niezdecydowanie;
  • zmienność;
  • wahania nastroju;
  • narcyzm;
  • powierzchowność.

Zalety:

  • uczciwość;
  • prawdomówność;
  • szczerość;
  • opanowanie;
  • empatia.

Jeśli jesteś osobą urodzoną pod znakiem wagi, koniecznie sprawdź nasze horoskopy. Oferujemy horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny oraz szczegółowy miłosny horoskop dla par, który da odpowiednie wskazówki pomagające w stworzeniu wspaniałej relacji.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też