Biała magia rytuały – jaki mogą mieć skutki? Czy warto je stosować? Sprawdź!

Biała magia i rytuały, które do niej zaliczamy to dobre praktyki pozwalające na spełnienie swoich pragnień. Sprawdź, jakie może mieć skutki biała magia!
biała magia rytuały

Biała magia to rytuały pozytywne, które wykonuje się wyłącznie w dobrych intencjach, aby nie szkodzić innym ludziom. Biała magia bazuje na pozytywnej energii i przyczynia się do spełniania wyłącznie pragnień, które nie będą miały negatywnego wpływu na życie innych osób. Nie da się zaprzeczyć, że magia jest obiektem zainteresowania ludzi już od setek lat. Jednak wciąż wielu osobom kojarzy się wyłącznie z klątwami, negatywną energią, złem i krzywdą wyrządzaną innym. Jednak takie działania mogą kryć się pod pojęciem czarnej magii. Z kolei biała magia opiera się na zupełnie innych intencjach. Te rytuały mają pomóc w spełnieniu marzeń i osiągnięciu swoich celów. Czym jest biała magia? Jakie rytuały się do niej zalicza? Po co się wykonuje rytuały białej magii? Sprawdź!

Czym jest biała magia?

Z pewnością każdy człowiek przynajmniej raz w swoim życiu słyszał pojęcie magia. Opowieści o wróżkach, czarownicach i magii obecne są w naszym życiu już od najmłodszych lat. Ten motyw jest bardzo częsty w książkach dla dzieci. W kolejnych latach swojego życia mamy do czynienia z rytuałami magicznymi między innymi zdmuchując urodzinowe świeczki lub myśląc życzenie na widok spadającej gwiazdy. Choć wiele osób nie wierzy w to, że te życzenia mogą się spełnić, to i tak czuje wewnętrzną potrzebę, aby stworzyć intencję w swoim umyśle. Jeden z najpopularniejszych podziałów magii to ten na magię czarną i białą. Czarna magia może być wykorzystywana na przykład do tego, aby zaszkodzić innym ludziom, z kolei biała magia ma za zadanie spełnić nasze pragnienia, które jednak nie będą wywoływały negatywnych konsekwencji dla innych osób. W przypadku rytuałów białej magii nie ma miejsca na złe intencje. 

Zobacz też:  Rytuał na szczęście – co to jest i jak go wykonać?

Biała magia rytuały – przykłady

Biała magia to rytuały takie jak na przykład różne zaklęcia miłosne, ochronne, uzdrawiające lub te na bogactwo i dostatek. Jednak twoje intencje powinny być wyłącznie pozytywne. Jest to szczególnie ważne na przykład przy rytuałach miłosnych, których celem nie może być rozbicie już istniejącego związku lub wywołanie nieprzyjemnych uczuć u innej osoby. Wykonując rytuały białej magii, powinieneś się kierować wyłącznie dobrymi intencjami. 

Biała magia rytuały – po co się je wykonuje?

Jeśli w obszarze twoich zainteresowań jest biała magia, rytuały możesz wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu. W większości są bardzo proste, a postawą jest konkretna i dobrze sformułowana intencja. Rytuały białej magii wykorzystuje się, aby urzeczywistnić swoje pragnienia, które powinny być pozytywne i nie mogą szkodzić innym ludziom. 

Biała magia opiera się wyłącznie na pozytywnych emocjach i pragnieniach. Jeśli chcesz wprowadzić dobre zmiany do swojego życia, możesz korzystać z różnych rytuałów oczyszczających, miłosnych i ochronnych, kierując się przy tym pozytywnymi intencjami. Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też