Rytuał na odcięcie wrogów – jak pozbyć się ze swojego życia osób, które źle Ci życzą? Sprawdź!

Rytuał na odcięcie wrogów to świetny sposób na pozbycie się ze swojego życia osób, które źle ci życzą. Sprawdź, jak to zrobić!
rytuał na odcięcie wrogów

Rytuał na odcięcie wrogów ma wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nikt nie chce mieć do czynienia z osobami, które są źródłem negatywnej energii i nie wnoszą do naszej codzienności nic pozytywnego. Nie warto tracić swojej energii na relacje z takimi osobami, szybkie wyeliminowanie ich z naszego życia i zerwanie jakichkolwiek relacji to najlepsze rozwiązanie. Właśnie dlatego przydatny może się okazać rytuał na odcięcie wrogów. Jeśli chcesz o kimś zapomnieć i zerwać energetyczne węzły, które ciągną cię w dół, skorzystaj z tego rytuału magicznego. Mogą go wykonać także osoby początkujące, które dopiero zagłębiają się w świat białej magii. Czym jest rytuał na odcięcie wrogów? Jak go wykonać i jakie efekty może przynieść? Sprawdź!

Rytuał na odcięcie wrogów – co to jest?

Rytuał na odcięcie wrogów pozwala całkowicie odciąć się od bardzo negatywnej energii innych osób z naszego otoczenia. Jeśli ktoś źle ci życzy, jest zawistny i zazdrosny, zdecydowanie należy zakończyć relacje z taką osobą. Jednak czasami mimo zakończenia relacji wciąż odczuwamy więź, od której trudno się uwolnić. W takich przypadkach warto wykonać wspomniany rytuał na odcięcie wrogów, który pomoże całkowicie się uwolnić od tego niekorzystnej energii i zerwać wszelkie węzły energetyczne, które zamiast nas budować, to wysysają naszą dobrą energię. W pewnym sensie jest to rytuał oczyszczający nas samych i przestrzeń dookoła. 

Po co się wykonuje rytuał na odcięcie wrogów?

Zastanawiasz się, w jakim celu wykonuje się rytuał na odcięcie wrogów? Ten magiczny rytuał wykonuje się przede wszystkim po to, aby wyrzucić ze swojego życia osoby, które nie wnoszą nic pozytywnego, a wręcz zakłócają nasze codzienne życie. Możesz go wykonać w stosunku do partnera, który cię zdradził, przyjaciela, który cię oszukał lub osób zazdrosnych i zawistnych. To świetny sposób na zerwanie więzi energetycznej z takimi osobami. Z pewnością poczujesz ogromną ulgę i spokój, gdy pozbędziesz się takich osób ze swojego życia. Rytuał na odcięcie wrogów warto wykonać podczas pełni księżyca. To wyjątkowy moment, który wzmacnia działanie wielu rytuałów. 

Zobacz też:  Rytuał ochronny - co to jest, kiedy warto go wykonywać i jak przeprowadza się taki obrzęd?

Rytuał na odcięcie wrogów – jak go wykonać?

Sposobów na wykonanie rytuału na odcięcie wrogów jest wiele. Możesz na przykład zapalić świecę i na kartce narysować dwa zachodzące na siebie okręgi. W jednym z nich wpisujesz swoje imię, a w drugim imię osoby, z którą chcesz zerwać więź. Natomiast na środku kartki zapisujesz powód, który przyczynił się do tego, że chcesz zerwać tę więź. Kolejny krok to przecięcie kartki na pół i wypowiedzenie słów: odciąłem się, to koniec tej relacji. Kartkę z imieniem osoby, z którą nie chcesz mieć kontaktu, podrzyj i wyrzuć do kosza, a swoją część zachowaj. 

Rytuał na odcięcie wrogów jest bardzo prosty i może pomóc ci pozbyć się negatywnej energii ze swojego życia, której źródłem są pewne osoby, które źle ci życzą.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też