Rytuał odcięcia – jak uwolnić się od przeszłości? Poznaj wyjątkowy rytuał odcięcia!

Rytuał odcięcia jest bardzo popularny, ponieważ pozwala pozbyć się z życia negatywnej energii i zapomnieć o przeszłości.
rytuał odcięcia

Rytuał odcięcia to świetny sposób na to, aby przestać myśleć o tym, co się wydarzyło i po prostu ruszyć naprzód. Bardzo często negatywne myśli związane z przykrymi doświadczeniami z przeszłości sprawiają, że czujemy się bezwartościowi, znika pewność siebie i chęć do działania. W takich przypadkach rytuał odcięcia jest nieoceniony. W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne sytuacje, które jednak nie powinny podcinać nam skrzydeł, tylko sprawiać, że stajemy się silniejsi. Wspomniany rytuał pozwala na wyrzucenie z siebie negatywnej energii, pozbycie się lęku i poczucia winy, a także zerwanie więzi z osobami i sytuacjami z przeszłości, które mają na nas negatywny wpływ. Na czym polega rytuał odcięcia i kiedy warto go stosować? Sprawdź!

Rytuał odcięcia – co to jest?

Rytuał odcięcia polega na wyrzuceniu ze swojego życia wszystkiego, co jest negatywne. Konieczne jest odcięcie się od swojej trudnej przeszłości i osób, które karmią nas wyłącznie złą energią. Dla wielu osób demotywująca jest na przykład presja rodziny lub otoczenia, z kolei traumy z dzieciństwa nie pozwalają na realizowanie swoich pasji lub zawieranie wartościowych relacji, a zdrada wcześniejszego partnera wpływa na nieufność w kolejnych związkach. Wszystkie te odczucia są destrukcyjne i mają swoje konsekwencje w teraźniejszości. Jeśli chcesz cieszyć się szczęśliwym życiem i spełniać swoje marzenia, koniecznie powinieneś się ich pozbyć. Rytuał odcięcia to sposób na pokonanie własnych lęków, ograniczeń i wyjście ze znanych dotąd schematów, które niekoniecznie są dobre. 

Rytuał odcięcia – po co się go wykonuje?

Chcesz wiedzieć, w jakich sytuacjach wykonuje się rytuał odcięcia? Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że taki rytuał z pewnością nie rozwiąże wszystkich twoich problemów. Pomoże ci jedynie zerwać węzły energetyczne, dzięki temu poczujesz wolność i spokój. Rytuał odcięcia możesz zastosować, aby zerwać relacje z toksycznymi ludźmi, z tak zwanymi wampirami energetycznymi, pozbyć się ograniczających myśli i przekonań, pozbyć się lęków, a nawet wyjść z nałogów.

Zobacz też:  Rytuał egipski – sposób na rozwiązanie problemów miłosnych! Sprawdź, kiedy warto go zastosować!

Jak wykonać rytuał odcięcia?

Rytuał odcięcia możesz wykonać na wiele sposobów. To prosty rytuał, z którym poradzą sobie nawet osoby początkujące. Możesz usiąść wygodnie w cichym i spokojnym miejscu, zamknąć oczy, postarać się wyciszyć myśli i oddychać powoli. Robiąc wydech, wizualizuj sobie negatywną energię, która opuszcza twoje ciało, natomiast robiąc wdech, wyobraź sobie, że zapraszasz do siebie dobrą energię, która będzie motywować cię do działania. Możesz także wyobrazić sobie linę łączącą cię z konkretną sytuacją z przeszłości, przekonaniem lub osobą, a następnie wyobraź sobie jak wraz z wydechem, ta lina się urywa. 

Rytuał odcięcia to bardzo dobry sposób, aby zapomnieć o przeszłości i pewnym krokiem ruszyć do przodu spełniając swoje marzenia. Niestety w wielu przypadkach to właśnie trudne doświadczenia z przeszłości, a także osoby, z którymi wiążą nas negatywne emocje i więzi sprawiają, że nie możemy realizować swoich pragnień. Rytuał odcięcia pozwala na uwolnienie się od tego, daje poczucie spokoju i szczęścia. Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też